Viber
Write Close
Close
Спитати деталі по Viber
Viber
Натяжні стелі
Горизонт

Монтаж
натяжних стель

Натяжні стелі
Київ, Ирпінь, Буча, Софіївска Борщагівка

за 1 день

Наші роботи

Бесплатна консультація за пару хвилин.
Ціни, строки, деталі...
Приблизна вартіть всіх робіт
ДЗВОНІТЬ!

Ми відповідаємо основним вимогам

або чому з нами комфортно працювати
Натяжні стелі
Якість. Досвід.
Виконано більше 3000 об`ектів.
Наші монтажники виконали більше 1000 об`ектів кожний.
Наші замірники с вищою проектною освітою. У Вас не буде скритих дефектів та помилок при виконанні робіт.
Наявніть офісу. Гарантії.
Строк діяльності.
Ми не працюємо "з коліс". У нас є постійний офіс, де ми працюємо вже 5-ий рік. Ми не "пропадем" після монтажа, як поодинокі монтажники. Ми заключаємо договір. Всі матеріали сертифіковані.
Ціни, без передплат.
Якість виконання робіт та матеріали, завжди вище рівня цін за наші послуги. У Вас немає ризиків "кидка", т.я. ми не беремо передплату.
Натяжні стелі

Швидко дізнатися ціну

+ НАДАЄМО БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Площа, кв.м.
15
70
Кількість точок світла (всього люстр + світильників)
+
Декоративна вставка по периметру стелі (багет)
Виконує роль багета, 1см ширина.
Введіть номер телефону

Глянсові натяжні
стелі

МАЮТЬ відображаючий ефект. ТАКИЙ ВИГЛЯД МОЖНА ОТРИМАТИ ТІЛЬКИ ВІД глянсової натяжної стелі. ЧИМ ТЕМНІШЕ КОЛІР, ТИМ БІЛЬШЕ ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ. ЧОРНА глянсова СТЕЛЯ ВИГЛЯДАЄ ПРАКТИЧНО ЯК ДЗЕРКАЛО Але, цей ефект має суто своїх шанувальників. Не всі готові бачити відображення в стелі. Класичний підхід - ставити глянсові полотки у вузьких коридорах і санвузлах, тому що вони візуально збільшують "розширюють" простір. Шикарно виглядають і всілякі вставки в гіпсокартонні конструкції з глянсового натяжної стелі.

Матові натяжні
стелі

ВИГЛЯДАЮТЬ ЯК ЗВИЧАЙНІ ГІПСОКАРТОННІ СТЕЛІ. В натурі трохи ефектніше, трохи поблискуючи на світлі, але на фотографії визначити матові стелі або гіпсокартонні неможливо. Якщо натягувати всю стелю, без різних гіпсокартонних конструкцій, то звичайно матова натяжна стеля буде виглядати природніше. Найбільш популярний в натяжних стелях є "білий матовий".
На скільки опуститься натяжна стеля?
Від поточного рівня плити перекриття в середньому натяжна стеля буде нижче на 5 см. Все залежить від рівня бетонного перекриття, або заважаючих коробок електропроводки.
Чи можлива установка на кухні?
Пар, жир, випаровування і все таке ... На практиці, до стелі нічого не доходить. І навіть якщо пар дійде до стелі, то він просто висохне і все. Догляд за стелею, як за звичайної пластикової поверхнею. Але нам не доводилося бачити мокру стелю на кухні. Тим більше що в санвузлах випаровування набагато більше і все в порядку. В санвузлах натяжні стелі популярнішим ніж гіпсокартонні.
Запах від натяжних стель буде?
Матеріали, які ми використовуємо при щоденних монтажах не мають запаху після установки. Є запах при монтажі, так як плівка розігрівається при натяжці. Після того, як плівка охолоне, приміщення потрібно провітрити, і запах зникне.
Як доглядати за натяжними стелями?
Протирати рекомендується м'якою серветкою з мікрофібри. Засіб по догляду за вікнами відмінно підійде для цих цілей. Єдине на що слід звернути увагу це на склад розчину, бажано щоб в нього входив спирт, а не ПАР речовіни. Періодичність, питання добре, але на практиці, його рідко хто протирає. Насправді натяжна стеля практично не вимагає до себе уваги.
На якій стадії ремонту необхідно монтувати натяжну стелю?
При капітальному ремонті квартири, натяжна стеля встановлюється після виконання всіх брудних робіт, щоб пил не осів на стелі і Вам не довелося зайвий раз його протирати. Грубо кажучи в кінці ремонту, на останній стадії. Можна навіть після поклейки шпалер. Натяжна стеля кріпитися до стін.
Світильники, люстри, плафоны коли купляти?
Ідеально, коли все куплено. Ми зробимо монтаж всіх освітлювальних приладів в стелю при монтажі. Або нам потрібно точно знати які будуть освітлювальні прилади, щоб поставити відповідні кріплення, а монтаж провести пізніше. Бували випадки, коли після монтажу купували не ті люстри і доводилося переробляти стелю.
А бельгійскі полотна у Вас є?
Бельгія не виробляє натяжні стелі. Це маленька країна, в ній немає великих заводів переробних ПВХ. Це міф для тих хто зі скептицизмом відноситься до "китайського". На полотні немає маркування. Всі полотна в Україні китайського походження. Якщо хто то наполягає, що у них "європа", нехай надасть договір дилера або хоча б одну митну декларацію на ввезену продукцію з Європи, наклейку з рулону натяжної стелі. Як правило можуть розмитнити товар через бельгійську фірму, але вироблено полотно буде в Китаї. Є бельгійська компанія PTMC POLYPLAST в асортименті якої є натяжні стелі. Але як Ви думаєте, хто їх виробляє? Пропонувати в Бельгії полотна не означає їх виробляти. Ми вважаємо що Ви повинні знати правду. А то був випадок, коли клієнту, якому ми робили замір, встановили в результаті натяжну стелю наші конкуренти, які замовили стелі там же де і ми. Ми запитуємо, а чому Ви замовили не у нас, у нас же дешевше. Наївна жінка відповіла, "Але ж у них бельгійські" .... Часто люди хочуть бути обмануті.

Приклади робіт
та їх вартість

Приклад #1
Приклад #2
Приклад #3
Глянцева натяжна стеля
15кв, 1 точка, вставка
Адрес об`екта
Ірпінь, вул. Тургеневская

Комплектація
Фактура - глянець (відображення в стелі)
Площа 15кв.
Вставка по периметру
Монтаж 7-ми світильників, їх підключення
4 кути

Вартість "ПІД КЛЮЧ"

3190 грн.
Матова натяжна стеля
18кв, 8 точок світла, вставка

Адрес об`екта
Киев, вул. Стеценка

Комплектація
Фактура - мат (як гіпсокартон)
Площа 18кв.
Вставка по периметру
Монтаж 8-ми світильників, їх підключення
4 кути

Вартість "ПІД КЛЮЧ"
4690 грн.

Матова натяжна стеля
Квартира 36кв.

Адрес об`екта
Киев, пр. Науки

Комплектація
Фактура - мат (як гіпсокартон)
Площа 36кв.
Без Вставки по периметру
Монтаж 2-люстр та 4 світильника, підключення
3 додаткових кута

Вартість "ПІД КЛЮЧ"
7190 грн.
Натяжні стелі 35кв
Натяжні стелі 105кв

Відеовідгуки (рос.мова)

Натяжні стелі "Горизонт"
Наша адреса
Ірпінь. вул. Чехова 14В
Працюємо по Київу та передмістю
Для зв`язку з нами, жми на кнопку
Made on
Tilda